Stichting Friends of Animals
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.

CA Buba Klien_10

www.friendsofanimals.nl


Laatste onderwerpen
» CA Nieve
CA Buba EmptyGisteren om 20:44 van Harriet

» CA Lia
CA Buba EmptyGisteren om 19:43 van Harriet

» CA Gypsy
CA Buba EmptyGisteren om 17:55 van Harriet

» CA Nana
CA Buba EmptyGisteren om 12:57 van Tanja

» CA Paquita
CA Buba Emptydi 2 aug - 10:49 van Tanja

» CA Maggie
CA Buba Emptydi 2 aug - 10:47 van Tanja

» Canis - Hades
CA Buba Emptydi 2 aug - 10:41 van Tanja

» CA Nana
CA Buba Emptyma 1 aug - 12:37 van Tanja

» Canis y Felis
CA Buba Emptyzo 31 jul - 14:33 van Tanja

» AU - Brisa
CA Buba Emptyzo 31 jul - 14:28 van Tanja

» De katten van Athisa
CA Buba Emptyza 30 jul - 13:29 van Harriet

» Kat Lucia heeft een operatie nodig
CA Buba Emptyza 30 jul - 13:06 van Harriet

» AU Coral
CA Buba Emptydo 28 jul - 14:27 van Tanja

» AU Tiara
CA Buba Emptydo 28 jul - 14:26 van Tanja

» AU Angelina
CA Buba Emptydo 28 jul - 14:17 van Tanja

» Canis Thor
CA Buba Emptydo 28 jul - 14:13 van Tanja

» CA Kai
CA Buba Emptydo 28 jul - 14:08 van Tanja

» CA Nemo
CA Buba Emptydo 28 jul - 14:00 van Tanja

» CA - Don Gato
CA Buba Emptyzo 24 jul - 21:57 van Lia

» 7 pups in doos achtergelaten met deze hittegolf
CA Buba Emptyzo 24 jul - 16:29 van Harriet

» CA Olaf
CA Buba Emptyza 23 jul - 9:34 van Harriet

» CA Cherie
CA Buba Emptyza 23 jul - 9:34 van Harriet

» 100% actie - Noodoproep, hulp gevraagd voor vele zieke konijnen-knaagdieren
CA Buba Emptywo 20 jul - 20:40 van Harriet

» MC - Lula
CA Buba Emptywo 20 jul - 18:03 van Masquechuchos

» MC Leo
CA Buba Emptywo 20 jul - 17:50 van Masquechuchos

Doneren via QR code
CA Buba Donati14
Zooplus
Plaats je wel eens een bestelling bij Zooplus? Dan kun je ons gratis steunen. Van elke bestelling die via deze link wordt gedaan, krijgen we 3 - 5% provisie en zo kun je ons, de dieren helpen
zooplus.nl
Evenementen
Veiling facebook - 4 juni t/m 18 juni
Wie is er online?
Er zijn in totaal 5 gebruikers online :: 0 Geregistreerd, 0 verborgen en 5 gasten

Geen

Het hoogste aantal gelijktijdige online gebruikers is 64. Dit aantal is bereikt op vr 4 mei - 19:37.

CA Buba

3 plaatsers

Ga naar beneden

CA Buba Empty CA Buba

Bericht  Harriet ma 19 jul - 17:22

Buba wordt op afstand geadopteerd door: Jose Meulenkamp-gillot en Diana Spaans




BUBA,  Canis y Felis hoorden enkele dagen geleden van Buba ( zo hebben ze haar genoemd) via een facebook post.  De hond was achtergelaten in een leeg huis.. de baasjes waren vertrokken en er werd hulp ingeroepen op facebook.
Na enkele dagen zag Olga dat niemand had gereageerd en de zorg voor Buba op zich wou nemen… het breekt je hart toch als je de foto’s van haar ziet en ook Olga haar hart brak en heeft Buba opgehaald.
 
Buba is een teefje van ongeveer 5 jaar oud en het is dus overduidelijk dat ze een enorm overgewicht heeft. Ze heeft moeite met bewegen, ademen en heeft een fikse oorontsteking en loopoor.  Ook haar huid is slecht en ze heeft ontstekingen aan de benen.
Het is onbekend hoe Buba in deze staat is gekomen, bleven ze voeren of heeft ze gezondheidsproblemen?   Het feit ligt er dat ze veel te dik is en er iets aan gedaan moet worden.

CA Buba 21717411
CA Buba 21718611
CA Buba 21719711
CA Buba 21740811
CA Buba 21771211
CA Buba 21721111
CA Buba 21746011
CA Buba 21739411
CA Buba 21743511
CA Buba 21745911
CA Buba 21711611
CA Buba 21761210
CA Buba 21740610
CA Buba 21739510
CA Buba 21713010
CA Buba 21745210
CA Buba 21750710
CA Buba 21728110


Laatst aangepast door Harriet op di 20 jul - 16:51; in totaal 4 keer bewerkt
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet ma 19 jul - 17:23

CA Buba 2020

Olga is met Buba naar de dierenarts geweest en er is bloed afgenomen voor een algemene analyse, glucose en schildklierprofiel enz.

De dierenarts kon niet hart beluisteren vanwege de dikke laag vet die ze heeft.

Het is nu even afwachten op de uitslagen. Buba heeft 20 dagen antibiotica gekregen en oordruppels voor de oorontsteking.

Ze is enorm aanhankelijk, sociaal en dankbaar. En hoewel haar obesitas haar mobiliteit zo beperkt, wordt ze super blij als ze de riem ziet en de straat op gaat.

We houden jullie op de hoogte over de ontwikkelingen van Buba.

Ze is ook op afstand te adopteren, dit kan al voor 5 euro per maand, gedeeltelijke adoptie. Een gehele adoptie op afstand kan voor 15 euro per maand.

Ook donaties, elke euro is meer dan welkom voor deze dame die met regelmaat een bezoekje bij de dierenarts zal moeten brengen.





CA Buba 2314
CA Buba 2120
CA Buba 2614
CA Buba 2414


Laatst aangepast door Harriet op ma 19 jul - 19:32; in totaal 1 keer bewerkt
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet ma 19 jul - 20:42

CA Buba Bc687f10
CA Buba F836d510

Kapotte voetzolen.. het gewicht is enorm wat de voeten moeten dragen.
CA Buba 9c7f6d10
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet di 20 jul - 16:48

Buba is haar nieuwe leven begonnen. Ze starten met hele kleine wandelingen in de avond als het niet meer zo warm is.



CA Buba C4422010
CA Buba 662c5b10[url=https://servimg.com/view/20130501/4080]CA Buba 874dd110[/url]
CA Buba C9969310
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet di 27 jul - 13:21



Buba heeft veel moeite met wandelen en haar voetzooltje zijn kapot en daarom een andere soort beweging wat haar zo min mogelijk belast.  Buba haat zwemmen... maar na die tijd lekker uitrusten op een ligstoel is waar ze wel van houdt.

CA Buba Buba310
CA Buba Buba210
CA Buba Buba110
CA Buba Buba610
CA Buba Buba810
CA Buba 22097610
CA Buba 22123410


CA Buba 22145310
CA Buba 22197710
CA Buba 22095410
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Tanja di 17 aug - 14:45

CA Buba Buba210
CA Buba Buba310
CA Buba Bumba411CA Buba Buba110
CA Buba Buba_n10
Tanja
Tanja
Moderator

Aantal berichten : 1569
Join date : 27-12-14
Leeftijd : 49
Woonplaats : Terneuzen

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet vr 27 aug - 9:28

Heel goed nieuws, Buba is al 5 kg afgevallen...

CA Buba Buba111
CA Buba Buba211
CA Buba Buba10
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Tanja za 4 sep - 11:10

CA Buba Buba111
CA Buba Buba211
CA Buba Buba311
Tanja
Tanja
Moderator

Aantal berichten : 1569
Join date : 27-12-14
Leeftijd : 49
Woonplaats : Terneuzen

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet wo 15 sep - 12:02

CA Buba 3016
CA Buba 2914CA Buba 1922
CA Buba 1822
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet za 25 sep - 10:31

CA Buba 57376b10

24 sept is Buba voor controle weer bij de dierenarts geweest en ze woog 52.45 kg.
Dit vergeleken met 3 weken geleden is ze weer 2.5 kg kwijt geraakt. In totaal is Buba al 12 kg verloren sinds 18 juli toen Canis y Felis haar redde.

Go go go Buba... op naar de volgende kilo's
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Jansee vinden dit bericht leuk

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia zo 24 okt - 15:49

Op het strand
CA Buba 417
CA Buba 515
CA Buba 613

Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia zo 24 okt - 15:50

CA Buba 123
CA Buba 220
CA Buba 319

Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Tanja wo 3 nov - 14:20

Buba wilde ook Halloween mee vieren.
CA Buba Buba_h10 
Tanja
Tanja
Moderator

Aantal berichten : 1569
Join date : 27-12-14
Leeftijd : 49
Woonplaats : Terneuzen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia vr 5 nov - 12:28

50,5kg!! 👏🏻👏🏻👏🏻 Buba is 14 kg afgevallen in 3 en een halve maand tijd!!

CA Buba 715

Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Tanja za 13 nov - 11:25

Buba wil nog even genieten van de zon.
CA Buba Buba312
CA Buba Buba410
Bij de dierenarts op controle is minder leuk.
CA Buba Buba10
CA Buba Buba112
CA Buba Buba212
Tanja
Tanja
Moderator

Aantal berichten : 1569
Join date : 27-12-14
Leeftijd : 49
Woonplaats : Terneuzen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia do 18 nov - 13:22

Even lekker wandelen 

CA Buba 1110
CA Buba 1210

Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia ma 29 nov - 13:51

CA Buba 1310

Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia ma 6 dec - 13:32

CA Buba 1411
CA Buba 1511
CA Buba 1611
CA Buba 1710

Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia di 14 dec - 14:05

CA Buba 1812
CA Buba 1910
CA Buba 2012

Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet vr 7 jan - 20:35

CA Buba 27143510
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Cynthia wo 12 jan - 13:29






Cynthia
Admin

Aantal berichten : 170
Join date : 31-08-21
Leeftijd : 33
Woonplaats : Wijchen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Tanja za 5 feb - 15:53

Heerlijk genieten van de zon.
CA Buba Buba113
CA Buba Buba213
CA Buba Buba313
Tanja
Tanja
Moderator

Aantal berichten : 1569
Join date : 27-12-14
Leeftijd : 49
Woonplaats : Terneuzen

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet vr 3 jun - 20:12

Buba 25 kg eraf en Gypsy 40 kg erbij

Buba ziet er geweldig uit en het gaat super goed met haar.

CA Buba 28425910
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Harriet ma 4 jul - 17:29

CA Buba 113
CA Buba 216
CA Buba 315CA Buba 415
CA Buba 611CA Buba 612
CA Buba 711
CA Buba 811
Harriet
Harriet
Admin

Aantal berichten : 11051
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 54
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Ga naar beneden

CA Buba Empty Re: CA Buba

Bericht  Gesponsorde inhoud


Gesponsorde inhoud


Terug naar boven Ga naar beneden

Terug naar boven


 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum