Laatste onderwerpen
Evenementen
Veiling Facebook
04-11-2023
Wie is er online?
Er zijn in totaal 5 gebruikers online :: 0 Geregistreerd, 0 verborgen en 5 gasten Geen
Het hoogste aantal gelijktijdige online gebruikers is 64. Dit aantal is bereikt op vr 4 mei - 19:37.
VEILING OP FACEBOOK
Pagina 1 van 1
VEILING OP FACEBOOK
De veiling staat open zodat iedereen al vast een kijkje kan nemen wat het aanbod is. Je kan al wel lid worden en zaterdagnacht...misschien vrijdagnacht? zullen we alle leden goedkeuren en gaan we los. Vanaf dan kan er ook geboden worden en kun je reacties plaatsen. Nodig ook al je vrienden, familie, collega's uit.. hoe meer zielen hoe meer vreugd
https://www.facebook.com/groups/529639493881926/
Harriet- Admin
- Aantal berichten : 11631
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 56
Woonplaats : Vledder
Soortgelijke onderwerpen
» Veiling juni facebook
» Veiling juni facebook
» Veiling november facebook
» 6 - 16 juni VEILING OP FACEBOOK
» 14 november start veiling op facebook
» Veiling juni facebook
» Veiling november facebook
Pagina 1 van 1
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
ma 6 mei - 14:30 van Tanja
» Prachtige etui's te koop
vr 3 mei - 16:38 van Harriet
» De redding van Pitijopo
zo 28 apr - 18:25 van Harriet
» Verloting 3x Rituals giftset
zo 21 apr - 10:08 van Harriet
» RA Wakie
do 18 apr - 12:27 van Harriet
» RA Terra
do 18 apr - 12:26 van Harriet
» RA Kirian
do 18 apr - 12:26 van Harriet
» RA Jeffrey
do 18 apr - 12:26 van Harriet
» RA Fufu
do 18 apr - 12:25 van Harriet
» RA Charlie
do 18 apr - 12:25 van Harriet
» RA Aradona
do 18 apr - 12:24 van Harriet
» RA Coco
wo 17 apr - 18:02 van Harriet
» Transport aangekomen bij La Tropa de Isra
wo 17 apr - 13:05 van Harriet
» RA Galadriel
ma 15 apr - 15:59 van Tanja
» RA Tikis
ma 15 apr - 15:54 van Tanja
» VF Lince
zo 14 apr - 16:54 van Tanja
» Ra Amancio
za 13 apr - 19:57 van Tanja
» RA Mia
za 13 apr - 19:56 van Tanja
» AU Ladin
za 13 apr - 18:28 van Tanja
» RA Lona
vr 12 apr - 13:42 van Tanja
» RA Beta
wo 10 apr - 13:58 van Tanja
» RA Blade
wo 10 apr - 13:50 van Tanja
» AU Luna
wo 10 apr - 12:18 van Tanja
» AU Coral
wo 10 apr - 12:17 van Tanja
» RA Camelia
di 9 apr - 17:41 van Tanja